Расписание семинаров на июль

logoimg

Академия красоты Profi-Line cosmetics

проводит  обучающие семинары  в студии

(Адрес: г.Сумы, ул.Заливная 9)

03 липня (ВТ)

Майстер кольру HAUTE COUTURE ESTEL.

 Обов’язковий тренінг для початку роботи з проектом HAUTE COUTURE ESTEL.Можливості колірного кола.Робота з діаграмою кольору.Система нумерації HAUTE COUTURE ESTEL.Принцип роботи фарби на катіоноактивній основі.Переваги роботи фарби-конструктора.Збалансована комбінація теорії та практики.Практичне відпрацювання на моделях. Вартість 200грн. Викладач Савченко Наталія.

04 липня (СР)

Все про сивину. Сучасне фарбування сивого волосся будь-якого типу та структури. Універсальні способи фарбування волосся з різним процентом сивини. Кодування відтінків, створення формул, нейтралізація.Робота з раніше фарбованим та/ або натуральним волоссям.
Практичне відпрацювання на моделях.Вартість 100грн.

Викладач Лопатка Оксана

04 липня (СР)

Все про сивину.

Сучасне фарбування сивого волосся будь-якого типу та структури. Універсальні способи фарбування волосся з різним процентом сивини. Кодування відтінків, створення формул, нейтралізація.Робота з раніше фарбованим та/ або натуральним волоссям.
Практичне відпрацювання на моделях.Вартість 100грн.

Викладач : Лопатка Оксана

 

06 липня (ПТ)

Перезавантаження кольору з системою ColorOff

Емульсія для видалення фарби з волосся COLOR OFF: рекомендації щодо застосування, характеристики і переваги, особливості використання, дбайливе і безпечне видалення фарбника.Демонстрація процедури видалення косметичного пігменту з волосся.Подальше фарбування волосся.Рекомендація продуктів для домашнього догляду.Практичне відпрацювання на моделях. Використання стайлінгу ESTEL Вартість 100грн.

Викладач Клименко Алла

 

10 липня (ВТ)
Ідеальний блонд (робота з освітлюючими засобами)

Управління кольором (робота з освітлюючими засобами і тонування). Характеристика типу клієнтів «блонд», підхід до роботи з урахуванням їх особливостей. Огляд найширшої палітри вишукани і ексклюзивних відтінків блонд.Основні принципи роботи з пудрою.Поради та рекомендації при роботі з фольгою.Застосування ANTI-YELLOW EFFECT проти «жовтизни».Складання індивідуальних коктейлів.Тонування і затемнення кольору блонд.ESTEL PRIMA BLONDE — інновація в фарбуванні волосся.Використання стайлінгу ESTEL.Тонування і затемнення кольору блонд.Вартість 100грн. Викладач Лопатка Оксана .
11 липня (СР) -  Світ можливостей завивки волосся . Структура волоса. Принцип воздействия завивки. Средства для создания четко очерченных локонов. Инновационный продукт для щадящий био-завивки Niagara Bio. Идеальный завиток на осветленных волосах. Презентация прикорневого объёма BUFANT. Вартість 100грн.

Викладач Лопатка Оксана .

12 липня (ЧТ)

Техніки фарбування  WHITETOUCH от HAUTE COUTURE ESTEL.

Модные техники на основе безопасного обесцвечивания с использованием инновационных обесцвечивающих продуктов – пудры и пасты WHITETOUCH. Техники диффузии, мягкие переливы , солнечные блики .  После семинара вы сможете :расширить ассортимент услуг окрашивания  в вашем салоне ;быстро выбрать соответствующую технику для своего клиента.Найти альтернативу милированию .Вартість 200грн.

Викладач Савченко Наталія.

16 липня (ПН)

Секрети роботи 11 фарб ESTEL .

Презентація 11 фарб ESTEL: (Prinsess Essex, DeLuxe, Sense, Silver, Prima, Prima Blonde, Alpha Homme, Couture, Vintage, Blond Bar, Red Trend).Тонкощі і нюанси в роботі з фарбою . Кодування відтінків, складання формул, нейтралізація.Вартість 100грн.

Викладач Берлет Ольга .

17 липня (ВТ)

AIR TOUCH.

Cучасна техніка фарбування волосся із застосуванням потоку повітря від фена яка створить максимально плавний перехід в розтяжці кольору і візуально додасть волоссю об’єму за рахунок, багатогранності відтінка Чотирі схеми поділу волосся + комбінація AIR-TOUCH з іншимм техніками .Вартість 500грн.

Викладач Лопатка Оксана .

 

18, 19, 20, 25, 26,27 ЛИПНЯ і 1, 2 , 3, 4 СЕРПНЯ

TOP MASTER SALONA

Курс складається з трьо блоків : Об’ємні укладки , Класичні та трендові стрижки , Модні тенденції в зачісках .

Вартість 3500 грн

23-24 липня (ПН-ВТ)

Комбіновані стрижки на основі базових форм ( середня та коротка довжина)

Комбінація проборів, кутів відтяжки, зрізу та способів філірування волосся.Корекція обличчя за допомогою зачіски. Варіації застосування поетапного й заключного стайлінгу.Відпрацювання на манекен головах .Вартість :1800грн.

Викладач Савченко Натальія .

 

 

30-31 липня (ПН-ВТ)

Весілля Кутюр. Весільні зачіски.

Викладач Савченко Наталія .

Вартість 950грн.

 

Студия Profi-Line cosmetics Адрес: г.Сумы, ул.Заливная, 9 Предварительная запись по телефонам: 050 06-40-124

067 547-74- 84

0542 60-36-43

 

© Copyright - niceme! cosmetics - Создание сайтов Харьков